EV ELX200-12P
Electrovoice
Boxă activă pe 2 căi de 12" EV ELX200-12P
Stoc Limitat
Data de livrare: Luni, 25.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 7425249 Ai nevoie de ajutor? 0740036008
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
  • Boxă activă pe 2 căi de 12"
  • Amplificator Class D de 1200 W
  • Dispersie: 90° x 60°
  • Frecvență de crossover: 1700 Hz
  • Răspuns în frecvență: 51 Hz – 20.000 Hz
  • Nivel maxim (SPL): 130 dB
  • 3 puncte de suspendare cu filet M10
  • Conectori: RCA stereo, combo XLR/jack 6,3 mm și XLR
  • QuickSmart DSP cu Bluetooth
  • Tehnologie Signal Synchronized Transducer (SST)
  • Carcasă din polipropilenă
  • Dimensiuni (L x Î x A): 363 x 629 x 344 mm